Serdecznie zapraszamy na Targi Ekonomii Społecznej, organizowane przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie, obsługiwane przez Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość ze Szczecina. Targi odbędą się w dniu 8 września 2018 roku na Jasnych Błoniach w Szczecinie w godzinach od 10.00 do 16

Głównym celem Targów jest, poprzez Państwa uczestnictwo, promocja Ekonomii Społecznej. Targi są niepowtarzalną okazją dla Państwa do nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami oraz przedstawienia szerszemu gronu odbiorców produktów i usług ze swojej oferty – na targach mogą Państwo sprzedawać swoje produkty i usługi. Państwa prezentacja na Targach pozwoli także zaznaczyć obecność podmiotów ekonomii społecznej na rynku oraz zwiększyć świadomość konsumentów na temat ich produktów i usług.

Jasne Błonia w Szczecinie, na których odbędą się Targi Ekonomii Społecznej, to centrum spotkań mieszkańców Szczecina oraz jedno z jego najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej uczęszczanych miejsc. Wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie Festyn Rodzinny, również organizowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Szczecinie. Z całą pewnością Festyn Rodzinny przyciągnie liczną grupę mieszkańców Szczecina. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny.

W trakcie Targów będą dostępne dla Państwa namioty wraz z wyposażeniem, tj. lada, krzesło oraz dostęp do prądu (230V). Uczestnicy Targów będą zachęcani do uczestnictwa w dwóch grach skłaniających do odwiedzenia Państwa stoisk.

Więcej informacji oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy pod adresem www.targi.owes.org.pl

w zakładce: rekrutacja podmiotów.

Pakiet marketingowy zostanie umieszczony na stronie internetowej www.targi.owes.org.pl w dniu 30.08.2018r..