Zapraszamy na webinarium

Główny punkt informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na bezpłatne webinarium pn. „Wsparcie z Funduszy Europejskich na szkolenia dla przedsiębiorców z sektora MŚP”, które odbędzie się 26 lutego 2021 r. w godz. 11.00-12.00 na platformie internetowej ZOOM.
Webinarium skierowane jest dla firm z sektora MŚP, które chcą przeszkolić swoich pracowników lub podnieść kwalifikacje.
Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: gpi@wzp.pl  do dnia 25 lutego 2021 r. do godz. 12.00.  Więcej informacji na temat spotkania znajduje się na stronie www.rpo.wzp.pl 
w zakładce „Weź udział w szkoleniach i konferencjach”.

Nabór uczestników do projektu „PARTNERSKA AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”- przedłużony

Nabór uczestników do projektu

„PARTNERSKA AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Termin naboru uczestników przedłużony do 30 lipca 2017

Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza 8 osób do projektu współpracy p.n. “Partnerska Akademia Przedsiębiorczości” (PAP), który realizuje wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania “Szlakiem Granitu” Read More

Poszukujemy szkoleniowców do przeprowadzenia szkoleń pn.: „Ja jako przedsiębiorca”,„Podstawy i procedury prawne z zakresu zakładania i funkcjonowania firmy” oraz „Skuteczne techniki sprzedaży i promocji”.

Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich w imieniu wszystkich partnerów projektu współpracy  pt.:” Partnerska Akademia Przedsiębiorczości”, poszukuje osób do przeprowadzenia trzydniowych  szkoleń tematycznych   :

„Ja jako przedsiębiorca”.

II „Podstawy i procedury prawne z zakresu zakładania i funkcjonowania firmy”

III „Skuteczne techniki sprzedaży i promocji”

Szczegółowy zakres tematyczny szkolenia oraz pełne ogłoszenie do pobrania po kliknieciu na tytuł poszczególnego szkolenia.

Read More

Szkolenie pn. „Promocja efektów realizacji PROW 2007-2013 oraz prezentacja nowego okresu programowania PROW 2014-2020”. 23.06.2015 Przelewice

Dnia 23 czerwca 2015 r. trzy Lokalne Grupy Działania  : WIR, DIROW, Lider Pojezierza wraz z Forum Aktywicacji Obszarów Wiejskich zorganizowało w Przelewicach szkolenie w zakresie możliwości pozyskania środków finansowych w ramach nowego okresu programowania PROW 2014-2020 oraz nt. efektów realizacji PROW 2007-2013. Read More

Projekt Współpracy Partnerski Inkubator Kultury – I moduł za Nami !!!

PIK-logoPartnerski Inkubator Kultury to projekt współpracy trzech Lokalnych Grup Działania, którego pomysłodawcą i głównym koordynatorem jest Małgorzata Głowacka – Dyrektor Biura LGD DIROW. Przedsięwzięcie pomoże lokalnym liderom i aktywistom wyspecjalizować się w organizacji imprez od  “A do Z”.

W dniach 27-30  marca 2014 r odbył się I moduł szkoleniowy pn.: “Ja  w swojej grupie i środowisku”. Czas minął bardzo szybko, wypracowano 20,5 godziny w formie warsztatu. Grupa zapoznała się z zasadami pracy które będą obowiązywać podczas całego projektu. Uczestnicy Partnerskiego Inkubatora Kultury przekonali się jaką rolę odgrywają w swoim  lokalnym środowisku. Były ćwiczenia z wystąpień publicznych oraz z tworzenia kontaktów z mediami lokalnymi. Zaprojektowano  ankiety , które zostaną wykorzystane do badań potrzeb lokalnego społeczeństwa. A także pozwolą określić czego społeczność lokalna oczekuje od  lokalnych liderów i aktywistów.

Kolejny moduł już wkrótce. Uczestnicy projektu dowiedzą się jak budować wizerunek wydarzenia oraz zdobyć na nie fundusze.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji  i śledzenia kolejnych  :)

Poszukujemy szkoleniowców ( tylko zespoły dwuosobowe) do poprowadzenia zajęć dla młodych liderów i aktywistów, pt.: „ Eventy bez tajemnic – nagłośnienie i technika sceniczna ”

Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino w imieniu wszystkich partnerów projektu współpracy  pt.:” Partnerski Inkubator Kultury”.

Poszukujemy  osób do poprowadzenia trzydniowego  szkolenia wyjazdowego  z zakresu tematycznego wg. załącznika nr 1

Wymagania:

  1. Wiedza teoretyczna i praktyczna.
  2. Doświadczenie trenerskie/pedagogiczne/szkoleniowe. Read More

Poszukujemy szkoleniowców ( tylko zespoły dwuosobowe) do poprowadzenia zajęć dla młodych liderów i aktywistów, pt.: „ Ja w swojej grupie i środowisku”.

Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich ul. Sprzymierzonych 1, 74-100 Gryfino w imieniu wszystkich partnerów projektu współpracy  pt.:” Partnerski Inkubator Kultury”.

Poszukuje osób do poprowadzenia trzydniowego  szkolenia wyjazdowego  z zakresu tematycznego wg. załącznika nr 1

Wymagania:

  1. Wiedza teoretyczna i praktyczna.
  2. Doświadczenie trenerskie/pedagogiczne/szkoleniowe. Read More

Uwaga szkolenia i nie tylko w ramach Partnerskiego Inkubatora Kultury.

Partnerski Inkubator Kultury to cykl bezpłatnych szkoleń oraz praktyka na festiwalu artystycznym w lipcu . Projekt ten finansowany jest ze środków PROW w ramach Projektu Współpracy. Skierowany do  młodych liderów i aktywistów mieszkających  na terenach wiejskich należących do obszarów podlegających pod LGD DIROW. LGD „Szlakiem Granitu”, LGD „Ziemi Kraśnickiej”

Partnerski Inkubator Kultury to możliwość dowiedzenia się o tym jak:

–   pozyskać  środki oraz sponsorów na imprezy,

–   wykorzystać media do promocji imprezy,

–   podłączyć i zainstalować sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, tak aby wszystko dobrze działało,

Partnerski Inkubator Kultury  to możliwość poznania nowych ludzi i nawiązania współpracy. Read More