Nabór uczestników do projektu „PARTNERSKA AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”- przedłużony

Nabór uczestników do projektu

„PARTNERSKA AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI”

Termin naboru uczestników przedłużony do 30 lipca 2017

Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza 8 osób do projektu współpracy p.n. “Partnerska Akademia Przedsiębiorczości” (PAP), który realizuje wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania “Szlakiem Granitu” Read More

Poszukujemy szkoleniowców do przeprowadzenia szkoleń pn.: „Ja jako przedsiębiorca”,„Podstawy i procedury prawne z zakresu zakładania i funkcjonowania firmy” oraz „Skuteczne techniki sprzedaży i promocji”.

Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich w imieniu wszystkich partnerów projektu współpracy  pt.:” Partnerska Akademia Przedsiębiorczości”, poszukuje osób do przeprowadzenia trzydniowych  szkoleń tematycznych   :

„Ja jako przedsiębiorca”.

II „Podstawy i procedury prawne z zakresu zakładania i funkcjonowania firmy”

III „Skuteczne techniki sprzedaży i promocji”

Szczegółowy zakres tematyczny szkolenia oraz pełne ogłoszenie do pobrania po kliknieciu na tytuł poszczególnego szkolenia.

Read More

Nabór z zakresu budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej

Szansa na unijne pieniądze!

LGD –DIROW/1/2017/K

Zapraszamy do składania wniosków z zakresu budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej poprzez LGD Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich Read More

LGD DIROW na Targach w Naugarten

p10800063 października 2016 roku na zaproszenie niemieckiego partnera LAG Uckermark e.V. uczestniczyliśmy w „Regionalmarkt der Uckermark”, które odbywały się w miejscowości Naugarten. Były to targi produktów regionalnych, na których lokalni przedsiębiorcy (a było ich ponad 30) z regionu Uckermarck oferowali swoje produkty (m.in. warzywa, miody, przetwory, nalewki, wina, wędzone ryby, rękodzieło). Obfitowały one w wiele ciekawych wydarzeń (m.in. teatrzyk kukiełkowy dla najmłodszych, muzyka na „żywo”), które cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności. Program był tak skonstruowany, że każdy z odwiedzających znalazł coś dla siebie.

Read More

Odkrywamy tajemnicę Funduszy Europejskich

Banner 160x160

Przyjdź  13.05.2016r. do siedziby Stowarzyszenia DIROW na terenie dworca PKP.
Dowiesz się :
– czym jest Lokalna Grupa Działania,
– na czym polega praca przy pozyskiwaniu środków z UE,
– jakie zadania należą do wolontariusza Stowarzyszenia DIROW,
– jak założyć stowarzyszenie,
– gdzie można pozyskać informację o funduszach unijnych. Read More

Stowarzyszenie DoInoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich wybrana do realizacji Startegii Rozwoju Lokalnego.

Realizujemy LSRW dniu 21.04.2016 r. Komisja do spraw wyboru strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność zakończyła ocenę złożonych lokalnych strategii rozwoju i dokonała ich wyboru.Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania DIROW została wybrana do realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w Województwie Zachodniopomorskim.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tworzenie LSR i już szykujemy się do dalszego działania na rzecz naszej lokalnej społeczności.